JEŚLI ZASTANAWIASZ SIĘ

CO SĄDZĄ INNI NA TEMAT MOICH KURSÓW!

ZOBACZ TO

KURS NOWOCZESNY POŚREDNIK 2.0

Poznaj doświadczenia naszych kursantów

Jeżeli chodzi tutaj o wartość, to przed wszystkim wiedza. Tak, która jest naprawdę pomocna tutaj w pracy i do zastosowania- co najważniejsze.

Szefowa zadzwoniła do mnie w środku pandemii, gdzie pandemia się zaczynała i powiedziała: wejdź na tą stronę, ten kurs zmieni Twoje życie. I chyba tak się trochę stało. ten kurs zwrócił uwagę na to, jak mocno od Nas zależy relacja z klientami. I tak naprawdę praca z klientami to jest główna część Naszej pracy.

"Na kurs Nowoczesny Pośrednik 2.0 zdecydowałem się, żeby zdobyć solidne fundamenty oraz wiedzę i zacząć działać jako pośrednik na rynku lokalnym. U Basi nauczyłem się nie tylko jak działać, ale także jak budować markę osobistą i długofalowe relacje z klientami, co zaowocowało pierwszymi zleceniami i w szybkim tempie doprowadziło do pierwszych wystawionych faktur - jako pośrednik. Kurs Nowoczesny Pośrednik, to także doskonała przygoda w elitarnym gronie najlepszych pośredników w Polsce. Polecam każdemu, kto myśli o wykonywaniu zawodu pośrednika w obrocie nieruchomości lub chcących ekstremalnie rozwinąć własne kompetencje"

Droga Basiu, bardzo Ci dziękuję za Nowoczesnego Pośrednika 2.0. Nie ma nic lepszego dla początkującego pośrednika nieruchomości. Trafiłam w dziesiątkę.

- Michał

- Justyna

Wiedziałem, że muszę to zrobić i wiedziałem, że robię dobrze zapisując się na kurs. Poznałem, kim tak naprawdę jest pośrednik nieruchomości. Dzięki Twojemu kursowi wszedłem w ten świat.

Kurs dał mi wiedzę z zakresu praktyki zawodu- nie znałam tego wcześniej. Niesamowite doświadczenie i motywacja do tego, żeby rozpocząć. Polecam wszystkim, którzy chcą nowocześnie spojrzeć na zawód pośrednika.

- Adrian

- Aleksandra

Pełna energii, miło się Ciebie słucha. Na Internecie jest mnóstwo kursów. Jesteś właśnie taka pełna energii, zapału, Twój profesjonalizm - to mnie przyciągnęło.

Dziękuję za certyfikat. Dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że w pewnym momencie "stanęłaś" na mojej drodze. Pieniądze wydane na Twoje kursy i książki były mega udaną inwestycją. W rozwój. Mój rozwój. Tego mi było trzeba.

- Anna

Basiu, dziękuję Ci serdecznie za szkolenie, które zmieniło moje zycie.

- Mirosław

KURS RELACJE W BIZNESIE NIERUCHOMOŚCI

Jeżeli jeszcze się zastanawiasz, to poniżej znajdziesz wiele opinii

Basia nie uczy nowych trików marketingowych, ale wprowadza zupełnie nową jakość. Odczarowuje rynek nieruchomości i udowadnia, że to co wydawałoby się niemożliwe jest możliwe.

To były super spożytkowane pieniądze i uważam, że jeszcze nie raz skorzystam z oferty Basi.

- Magdalena

OTRZYMYWAĆ INFORMACJE

O AKTUALNYCH OFERTACH?

CZY CHCESZ

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ

A NA 100% NIC CIĘ NIE OMINIE!